Yankı 40 Kırşehir Haber

VALİ İBRAHİM AKIN ŞÖFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ

VALİ İBRAHİM AKIN ŞÖFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ
486
04 Mart 2019 - 17:52

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaretinde Oda Başkanı Mehmet Tekin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Akın, yürütülen işlemler hakkında bilgiler aldı.
Gerçekleşen sohbet sırasında yaptığı konuşmada taksici, minibüsçü, nakliyeci ve kamyoncu esnafını aynı çatı altında buluşturan Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odasının kentin gelişmesi ve esnafımızın kalkınmasında önemli rol üstlendiğini söyledi.
İlimizde Şoförler Odası’nın çalışmalarını ve sorunlarını yakından takip ettiklerini belirten Vali Akın, “Kültür ve medeniyet şehri Kırşehir’de toplumsal hayatımızın birebir içerisinde yer alan ve mesleklerini zor koşullarda yerine getirilen şoförler, trafik kurallarına uyarak, saygılı davranışlarıyla diğer şoförlere de örnek olmalıdır. Bugünkü ziyaretimizde Kırşehir Şoförler Odası’nın yürüttüğü çalışmalar ile ilgili bilgiler alıp değerlendirmelerde bulunacağız. Bütün şoförlerimize kazasız belasız sürüşler diliyorum.” dedi.
Oda Başkanı Mehmet Tekin de konuşmasında, kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Vali Akın’a tüm oda üyeleri adına teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.