Yankı 40 Kırşehir Haber

VALİ AKIN MUCUR’DA BULUNAN FABRİKALARI ZİYARET ETTİ

VALİ AKIN MUCUR’DA BULUNAN FABRİKALARI ZİYARET ETTİ
520
26 Şubat 2019 - 17:57

Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren Su ve Mermer Fabrikasını ziyaret etti.
Su ve Mermer Fabrikasını ziyaretinde iş adamı Ali Rıza Badem’den işletmede yürütülen işlemler hakkında bilgiler alan Vali Akın’a Mucur Kaymakamı Kaya Çelik de eşlik etti.
Ziyaret sırasında konuşan Vali Akın, Mucur’da bulunan Su ve Mermer Fabrikası gibi büyük işletmelerin ilçeye büyük ölçüde istihdam sağladığını ve ekonomiye önemli ölçüde katkıda bulunduğunu söyledi.
Mucur’da istihdam ve ekonomiye katkı sağlayan böylesine önemli yatırımların yer almasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Vali Akın, “Devletimiz iş adamlarımıza gereken her türlü desteği verirken bizler de ilçelere yaptığımız ziyaretlerde iş adamlarıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyoruz. Su ve mermer işletmesinin ilçeye kazandırılmasında emeği geçen işletme sahiplerine ülkemiz ve ilimiz ekonomisine yaptığı katkılardan ve sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Vali Akın’ın ziyareti, hem su hem de mermer fabrikası ile ilgili yetkililerden bilgiler alarak işletmede yaptığı inceleme ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.