Yankı 40 Kırşehir Haber

TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN KIRŞEHİR’E GELİYOR

TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN KIRŞEHİR’E GELİYOR
476
19 Mart 2019 - 10:23

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık bürokratları ve uzmanlarından oluşan kalabalık bir heyetle 20 Mart Çarşamba günü Kırşehir’e gelecek.
Kırşehir programında Bakan Pekcan’a üst düzey bürokratlar ve Bakanlığın uzmanlarından oluşan bir heyetin yanı sıra, TESK ile Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği yöneticileri de eşlik ediyor.
Bakan Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlara hitap edecek, geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirecek. “Esnaf Buluşması’’ kapsamında esnaf ve sanatkâr odalarının başkan ve yöneticileri tarafından hazırlanan dosyalar Bakan’a sunulacak.
Ticaret Bakanı Pekcan’ın da iş dünyasından gelmiş, uzun yıllar DEİK ve Kadın Girişimciler gibi önemli platformlarda yöneticilik yapmış biri olması Bakanlığın sahayla daha yakın bir ilişki kurmasını, sorunlara ve beklentileri iyi yönetmesini sağlıyor.
Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Sayın Bakan Ruhsar Pekcan’ın da iştirakleriyle 20 Mart 2019’da Kırşehir’de gerçekleştirilecek Esnaf Buluşması’na TESK ve Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği yöneticileri de eşlik edecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.