Yankı 40 Kırşehir Haber

ŞANAL KIRŞEHİR’DEN AHİLİĞE YAKIŞIR HAREKET

ŞANAL KIRŞEHİR’DEN AHİLİĞE YAKIŞIR HAREKET
1.997
05 Şubat 2019 - 15:13

Mahkeme tarafından iflası istenen Pamukkale Turizm’e Şanal Kırşehir firmasından tam destek geldi.

Daha önce konkordato isteyen ancak şirketin mali yapısını inceleyerek ticari faaliyetlerine devam etmesinin mümkün olmadığı yönünde karar veren mahkeme Pamukkale Turizm’in iflasına hükmetmişti.

Bu karara rağmen Pamukkale Turizm sosyal medya üzerinden ”Biz daha vazgeçmedik! ” #Pamukkaleileyolculuğadevam etiketiyle kampanya başlatmıştı.

Şanal Kırşehir de,  56 yıldır hizmet veren Pamukkale Turizm’e açık bilet alarak Ahiliğe yakışır şekilde destek oldu. Şanal Kırşehir sosyal medya hesabı üzerinden “Biz yola çıktığımızda 27 yaşında idiniz. 30 yıldır bu yollarda beraber gittik geldik. Bu yollar sizsiz olmaz. Açık bilet kampanyanıza biz de katkı koymak istedik. Selektör ile.” şeklinde desteğini belirtmiştir

Aynı şekilde sosyal medya üzerinden Pamukkale turizm ise “Rakibin de fair-play ilkeleri olanı lazım! Bu yollar siz olmadan da olmaz, selektör ile.” cevabını vermiştir

Ömer Şanal ile yaptığımız görüşmede “Pamukkale turizmden almış olduğumuz açık bilet destek amaçlıdır. Hiçbir zaman kullanılmayacaktır ve almış olduğunuz biletin maddi olarak pek önemi yoktur. Fakat manevi olarak desteğe ihtiyacı olan bir firma olan Pamukkale Turizmin yanındayız.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.