Yankı 40 Kırşehir Haber

RAMAZAN PİDESİNİN FİYATI BELLİ OLDU

RAMAZAN PİDESİNİN FİYATI BELLİ OLDU
2.132
22 Nisan 2020 - 11:34

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanlığınca yapılan açıklamada Ramazan ayında 200 gr. boş pidenin 1,25 TL’den, yumurtalı ve susamlı pidenin ise 2 TL’den satılacağı açıklandı.

Cuma günü başlayacak olan Ramazan ayı nedeniyle pide fiyatları ile ilgili açıklama yapan Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, 200 Gram Ekmeğin Sofralara 1,25 TL’den satışa sunulduğunu belirterek Ramazan ayının gelmesi ile ekmek fiyatının değişeceği şeklinde yapılan haberlere itibar edilmemesini istedi.

Ramazan ayında 200 gram boş pide fiyatının 1,25 TL’den, yumurtalı ve susamlı pidenin 2 TL’den çiftli olarak tabir edilen 400 gr.yumurtalı ve susamlı pidenin ise 3,50 TL’den satılacağını ifade eden KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, “Vatandaşlarımızdan tarifeye uygun olmayan fiyatlarda ekmek satışı yapan işletmeleri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığına veya Belediye Zabıta Müdürlüğüne şikâyet etmeleri istiyoruz. Fırsatçılara kesinlikle izin verilmeyecek, vatandaşımız mağdur edilmeyecektir.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.