Yankı 40 Kırşehir Haber

PROTOKOLDE KORONAVİRÜS ENDİŞESİ

PROTOKOLDE KORONAVİRÜS ENDİŞESİ
4.608
15 Haziran 2020 - 13:23

Kırşehir Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz’un Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Rahatsızlığı nedeniyle hastaneye başvuran İl Emniyet Müdürü Türesin ve Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz’un yapılan testlerinin pozitif çıkması nedeniyle Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındılar. Vaka ile ilgili fliasyon çalışmalarına başlandığı, İl Emniyet Müdürü ve Kaymakamın temaslı olduğu kişilere de test yapıldığı öğrenildi.

İl Emniyet Müdürü ve Kaymakamda Koronavirüs vakasına rastlanılması, Kırşehir protokolünde bir panik havası yaratırken vatandaşlardan daha dikkatli olmaları istendi.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın,  sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Saygıdeğer Kırşehirli Hemşehrilerim, Son günlerde ilimizdeki Koronavirüs (Covid-19) vakalarında bir artış eğilimi olduğu görülmektedir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızın evlerinden çıktıkları andan itibaren maske takmaları, sosyal mesafeyi korumaları ve el temizliğine dikkat etmeleri, ayrıca işyerlerimizin de belirlenen kurallara uymaları büyük önem taşımaktadır. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.