Yankı 40 Kırşehir Haber

MÜSİAD OLARAK DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

MÜSİAD OLARAK DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ
1.264
10 Nisan 2020 - 9:56

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Feyzullah Duran, her zaman devletimizin yanında olduklarını belirtti.

MÜSİAD Kırşehir Başkanı Feyzullah Duran, yaptığı açıklamada, koronavirüs salgını dolayısıyla Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiye“ kampanyasına kayıtsız kalamadıklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan milli çağrıya kayıtsız kalamayacaklarını ifade eden Başkan Duran; “Kırşehir şartlarında önemli bir meblağı Kırşehir MÜSİAD olarak kampanya hesabına yatırdık. Biz MÜSİAD‘a gönül vermiş kişiler olarak şunu biliyoruz ki; Devletimiz varsa canımızın, malımızın, özgürlüğümüzün garantisi var. Sadece bizim milletimizin söylediği ‘ya devlet başa ya kuzgun leşe’ atasözümüzdür. Devlet otoritesi olmayan Afganistan’ı, Irak’ı, Suriye’yi, Libya’yı, Yemen’i görüyoruz. Bu zor günleri devletimizin sayesinde aşacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Bu sıkıntılı günlerin geçici olduğunu belirten MÜSİAD Başkanı Feyzullah Duran sözlerini şöyle sürdürdü:

“Büyük Türk milleti binlerce yıllık zaferlerle dolu tarihinde pek çok belanın üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bu günlerde gelip geçecektir. “Her şey bittiğinde aklımızda kalan art düşmanlarımızın yaptığı değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır” demiş bilge devlet adamı Aliya İzzet Begoviç. Devlet ve millet olarak bugünleri birlik ve beraberlik içinde geçireceğiz. MÜSİAD’a gönül vermiş iş insanları olarak bundan öncede hep devletimizin yanında olduk bundan sonrada hep olmaya devam edeceğiz. Ticaretin zor olduğu bu günlerde kampanyaya destek veren kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.