Yankı 40 Kırşehir Haber

MHP ÇİÇEKDAĞI SEÇİM BÜROSUNU AÇIYOR

MHP ÇİÇEKDAĞI SEÇİM BÜROSUNU AÇIYOR
729
09 Şubat 2019 - 12:26

Milliyetçi Hareket Partisi Çiçekdağı ilçe teşkilatı, 10 Şubat Pazar Günü saat 14:00’te yoğun bir katılım ile seçim bürosunu açacağını duyurdu.
MHP Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı İsmail Deniz, Çiçekdağı Merkezde Atatürk Caddesi üzerinde yer alacak olan seçim bürosu açılışında, bu zamana kadar yaptığı ve yapacağı projeleri anlatacak olan Deniz seçim bürosu açılışına tüm halkı davet etti.
MHP Çiçekdağı ilçe merkezinde yer alacak seçim bürosu açılışı coşkulu bir şekilde, yoğun bir katılım ile gerçekleşmesi bekleniyor.
2009 yılında yerel seçimlerinden bu güne kadar Çiçekdağı Belediye Başkanlığı görevine getiren İsmail Deniz 3.dönem Belediye Başkanı adayı olarak kendini ve yaptığı hizmetleri bir kez daha kanıtlamış oldu.
İsmail Deniz kimdir?
1965 yılında Çiçekdağı-Tepecik köyünde dünyaya gelen İsmail Deniz, Yerköy İstiklal İlkokulu, Yerköy Ortaokulu ve 1983 yılında da Yerköy Lisesinden mezun oldu.
1988-89 seneleri arasında vatani görevini yaptıktan sonra Ankara, Kırşehir ve Nevşehir’de çeşitli özel şirketlerde çalıştıktan sonra Çiçekdağı’nda temizlik, inşaat ve medikal şirketi kurarak iş hayatına başlamış oldu.
1985 yılında evlenen İsmail Deniz’in Ali ve Ömer isminde iki oğlu oldu. 2000 yılında Milliyetçi Hareket Partisi’ne siyasi anlamda hizmet edebilme düşüncesi ve gayesi ile Çiçekdağı teşkilatına üye oldu. 2001-2008 yılları arasında resmî anlamda 2 dönem ilçe başkanlığı görevi yürüttü. Çiçekdağı ilçesine daha iyi ve daha verimli hizmet yapabilmek için 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı adayı oldu. Vatandaşlarımızın da teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine geldi. 2014 yerel seçimlerinde tekrardan Belediye Başkanlığı görevine seçilerek halen görevine devam etmektedir.
İsmail Deniz, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi’nden yeniden Belediye Başkan Adayı oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.