Yankı 40 Kırşehir Haber

MHP ÇİÇEKDAĞI SEÇİM BÜROSU AÇILDI

MHP ÇİÇEKDAĞI SEÇİM BÜROSU AÇILDI
612
14 Şubat 2019 - 13:10

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Çiçekdağı ilçesi ve Köseli Beldesinde seçim irtibat bürolarını açtı.
Mehteran ekibi eşliğinde seçim bürosuna yürüyen partililer ve coşkulu kalabalık dualar ile seçim bürosu açılışını gerçekleştirdiler.
Çiçekdağı ilçesinde gerçekleşen seçim irtibat bürosu açılışına MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşan MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Çiçekdağı ilçesinin MHP’li İsmail Deniz ile çok güzel hizmetlere kavuştuğunu söyledi. İki dönemdir ilçeye birçok hizmet kazandırdıklarını ifade eden Çiçekdağı Belediye Başkanı ve Mahalli İdareler Seçimlerinde de aday İsmail Deniz, “Gayemiz siyaset yapmak değil Çiçekdağı ilçesi oldu. İlçemizin ihtiyacı olan her hizmeti sizlere sunmaya çalıştık. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için her an sizlere hizmetkâr olduk yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesidir ” dedi.


Açılış törenine katılan 100 de yüz engelli vatandaşımız Kazım Duman, Başkan Deniz ‘i desteklemek için geldiği törende, saygı duruşu ve istiklal marşı okunurken, tekerlekli sandalyesinden destek alarak tüm engellerine rağmen ayağa kalkması duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.
Çiçekdağı ilçesinde yapılan açılışın ardından Köseli Beldesi seçim irtibat bürosu açılışı yapıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.