Yankı 40 Kırşehir Haber

MEMLEKETİN FİRMASI: ŞANAL KIRŞEHİR

MEMLEKETİN FİRMASI: ŞANAL KIRŞEHİR
2.148
04 Haziran 2020 - 12:30

Şehirlerarası seyahat kısıtlamasının 01 Haziran itibariyle sona ermesiyle Şanal Kırşehir Seyahat Firması Kırşehirlilere en rahat ve konforlu seyahati sunmak için hazırlıklarını tamamladı.

Seyahat kısıtlamasının sona ermesiyle birlikte Yeni Normalleşme Sürecinde 01 Haziran itibariyle ülkemizin her köşesine seferlerine başladıklarını ve başta hijyen kuralları olmak üzere tüm tedbirleri aldıklarını belirten firma yetkilisi Ömer Şanal, Kırşehir’e ve Kırşehirlilere hizmet etmekten gurur duyduklarını söyledi.

Toplu Ulaşım Araçları ile yapılacak şehirlerarası seyahatlerde Hayat Eve Sığar Uygulamasından (HES) kod almak gerektiğini belirten Ömer Şanal, “Şehirlerarası seyahatlerde uygulanacak kurallar Kırşehir Valiliğince alınan Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile belirlendi. Bu şartlara uyarak geçmişte olduğu gibi halkımıza en kaliteli hizmeti sunuyoruz.” dedi.

Tüm hemşerilerimize sağlıklı günler diliyoruz şeklinde duygularını dile getiren firma yetkilisi Ömer Şanal, 65 yaş ve üzeri yolcuların mutlaka Seyahat İzin Belgesi almaları gerektiğini, 0- 18 yaş aralığındaki yolcularında ancak velisi refakatinde yolculuk yapabileceklerini sözlerine ekledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.