Yankı 40 Kırşehir Haber

KURUMLARDA KORONAVİRÜSE ÖNLEM

KURUMLARDA KORONAVİRÜSE ÖNLEM
1.250
18 Mart 2020 - 9:46

Birçok kamu kurumunun yanı sıra Kırşehir Belediyesi de su, çevre-temizlik, emlak, ilan ve reklam vergisi ödemelerinin www.kirsehir.bel.tr adresindeki on-line işlemler bölümünden kredi kartıyla yapılabileceğini duyurdu.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada, “Sağlık Bakanlığımızca koronavirüs sebebiyle alınan tedbirler kapsamında, Belediyemizle ilgili tüm işlemlerinizi evinizden çıkmadan www.kirsehir.bel.tr adresimizden yapabilirsiniz.” duyurusunda bulundu.

Bilindiği gibi, günümüzde küresel bir tehdit haline gelen koronavirüs ile ilgili devletimiz yaşamın her alanında vatandaşlarımızı gerekmedikçe sokağa çıkmama ve toplu ortamlarda bulunmamaya davet ediyor. Kırşehir Belediyesi de bu önlemler kapsamında vatandaşlarımızın evden çıkmadan vergilerini belediyenin resmi sitesindeki on-line işlemler bölümünden ödeyeceğini bildirdi.

Öte yandan, KIR-GAZ, MEDAŞ ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü de vatandaşlara gönderdiği mesajlarda, kurumlarıyla ilgili her türlü işlemin e-devlet üzerinden yapılabileceğini duyurdu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.