Yankı 40 Kırşehir Haber

KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI
4.046
16 Ekim 2020 - 16:02

İl Koordinasyon Kurulu 2020 Yılı 4. Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

Valilikte düzenlenen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Zikri Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Kaymakamlar, ilçe ve belde belediye başkanları, bölgesel kuruluşların temsilcileri ile yatırımcı kurum müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, 2020 yılı Eylül ayı sonu itibariyle ilimizde 256 projenin uygulanmak üzere programlarda yer aldığını, bu projelerin toplam maliyetinin 2 milyar 835 milyon 981 bin TL olduğunu söyledi.

Programda yer alan 256 projeden 74’ünün tamamlandığını, 160 projenin ise devam ettiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Yatırımcı kurum ve kuruluşlarımızca yürütülen projeleri ilimizin kalkınması ve halkın refah düzeyinin arttırılması noktasında çok önemli buluyoruz. Bu nedenle tüm kurum yöneticilerimizin projelerini bizzat takip etmelerini ve aksayan yönlerini bizlere bildirmelerini bekliyoruz.” dedi.

Toplantı, yatırımcı kuruluş yöneticilerinin faaliyetleri hakkında bilgiler vermesi ve koordinasyon gerektiren hususların görüşülmesi ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.