Yankı 40 Kırşehir Haber

KIRŞEHİR MEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIMDA 1. SIRADA

KIRŞEHİR MEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIMDA 1. SIRADA
675
07 Mart 2019 - 21:11

Vali İbrahim Akın, Meram Elektrik Dağıtım AŞ’yi (MEDAŞ) ziyaret ederek çalışmaları değerlendirdi.
Medaş İşletme Sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal’dan bilgiler alan Vali Akın, ziyaretinde yaptığı konuşmada, ilimizde elektrik dağıtım işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi.
Elektrik dağıtım işlemlerinin sorunsuz olmasının ildeki normal hayatı aksatmadan devam ettireceğini belirten Vali Akın, “Vatandaşlarımızın yaşamsal alanlarında elektrik çok önemli bir yere sahiptir. Elektrik dağıtım şirketlerinin verdiği hizmetlerden vatandaşlarımızın memnuniyetini ölçmek ve verilen hizmette eksiklikleri görerek hizmet kalitesini daha da artırmak için gelişmeler sağlamak adına her ay düzenli olarak memnuniyet araştırılması yapılıyor. Hizmet kalitesinde her zaman üst seviyelerde olan Kırşehir MEDAŞ, dağıtım şirketleri arasında yapılan bu araştırmalar sonucunda geçtiğimiz ayı birinci sırada tamamlayarak bizleri yine onurlandırmıştır. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızca öncelikli hedefimiz vatandaşlara kaliteli hizmet sunmaktır.” dedi.
MEPAŞ Müdürü Murat Yağmur ve MEDAŞ ilçe sorumlularının da yer aldığı ziyarette, Vali Akın programına birimleri gezerek binada incelemelerde bulunması ve işlemler için kuruma gelen vatandaşlarımızla sohbet etmesi ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.