Yankı 40 Kırşehir Haber

KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SÜNNET ŞÖLENİ

KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SÜNNET ŞÖLENİ
1.996
30 Ağustos 2019 - 12:16

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleninin 9.’su Cacabey Meydanı’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Kırşehir Belediyesince geleneksel hale getirilen Sünnet Şöleninde ailelerin heyecanı gözden kaçmazken 260 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

Sünnet Şöleninin açılışında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, programda yaptığı konuşmasında; “260 çocuğumuz, sağlıklı bir ortamda sünnet oldu. Heyecanlarının yanı sıra çocuklarımız, birlikteliğin, paylaşmanın ve güzelliğin tadına vardılar. Belediyemizin sosyal sorumluluk anlayışının gereği olarak düzenlediğimiz sünnet şöleninde çocuklarımız ve aileleri ile birlikte bizler de bu sevince ortak olduk. İyi bir gelecek için, daha iyi bir Kırşehir için söz verdiğimiz gibi şehrimizi ortak akılla yönetmenin gayreti ile çalışmalarımıza devam ediyoruz,” dedi.

Programda daha sonra bir konuşma yapan Kırşehir Valisi İbrahim Akın ise, 260 çocuğun erkekliğe ilk adımını attığı sünnet merasiminde Kırşehirlilerle birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirtti.

Cacabey Meydanı’nda düzenlenen sünnet şöleni, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtılmasının ardından düzenlenen halk konseri ile sona erdi.

Sünnet Şölenine Vali İbrahim Akın, Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Emniyet Müdürü İ. Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı Ferhat Kuran, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkanları ile vatandaşlar katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.