Yankı 40 Kırşehir Haber

KINDAM MAHALLESİ ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

KINDAM MAHALLESİ ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
600
27 Mart 2019 - 14:04

Kırşehir Belediyesi Kındam Mahallesine sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladı. Altyapı hizmetleri ve kaldırım yapımının ardından Kındam Mahallesinde asfalt çalışması da tamamlandı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, mahalledeki çalışmaları yerinde inceleyerek,vatandaşlarla da sohbet etti. İlin tüm mahallelerine şimdiye kadar götürülmemiş hizmetlerigötürdüklerini ve vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını
ifade eden Bahçeci, kentin dört bir yanını güzelleştirmek için gayret gösterdiklerini, bu kapsamda Kındam Mahallesinde altyapı hizmetlerinin ardından asfaltlama çalışmalarını da hızla tamamladıklarını kaydetti.
Bahçeci, Hizmetler devam edecek Başkan Bahçeci, 2009 yılında Göreve geldiğimizde hep dediğimiz bir şey vardı ‘Önceliğimiz daha önce hizmet gitmeyen kenar mahalleler’ biz bu düstur ile Kındam Mahallemize sıcak asfalt çalışması yaptık. Kındam Mahallemize hayırlı olsun. Şehrimizin 14 mahallesinde kalıcı hizmetler yapma noktasında gayret ve çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Bahçeci, On yıl öncesi ile bugünkü durumu kıyasladığımızda,şehrimizin sorunlarının çözülmesi için gerekli yatırımların yapılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kalıcı yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.


Şehrimizin 14 mahallesinde belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde şehir merkezine bağlı her mahallenin daha iyi imkânlara kavuşması için uğraş verdiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, Bütün çalışmalarımız daha yaşanabilir ve daha güzel Kırşehir içindir. Kırşehir’de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız. Hizmetlerimiz tüm şehirde hız kesmeden devam edecek. Çünkü vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor”şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.