Yankı 40 Kırşehir Haber

K.T.S.O BAŞKANI YILMAZ ‘DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

K.T.S.O BAŞKANI YILMAZ ‘DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
502
10 Ağustos 2019 - 10:29

Toplum olma bilincimizin oluşmasında önemli yeri bulunan bayramlarımız; kaygıların ve sıkıntıların bir kenara itilip, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insani ilişki ve değerlerimizin güçlendiği, umutların yeşerdiği çok özel ve anlamlı günlerdir. Bu nedenledir ki; bayramlarda, dargınlıklar ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı arttırmalıyız.

Bizleri ortak düşünce ve değerlerde buluşturan bayramlarda, barışın ve hoşgörünün sürekli kılınması, toplumumuzun her kesiminde bayram coşkusunun tam anlamıyla yaşanması ve eski bayramların sevinç ve mutluluğunun, geleceğimiz olan genç nesillere de aktarılması ve sürekliliğinin sağlanması için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün üyelerimizin hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, Kurban Bayramı’nın şehrimiz, ülkemiz ve dünyamız için; barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, güzel günlerin başlangıcını oluşturması umuduyla, herkesin üzüntü, kaygı ve sıkıntıdan uzak bir Bayram geçirmesini temenni ediyorum.

Mustafa YILMAZ

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.