Yankı 40 Kırşehir Haber

JANDARMA TEŞKİLATI 180. YAŞINDA

JANDARMA TEŞKİLATI 180. YAŞINDA
480
13 Haziran 2019 - 11:30

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. Yıldönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Vali Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, jandarma teşkilatının 180 yıldır bu vatana ve millete hizmet ettiğini, bundan sonra da aynı anlayışla hizmete devam edeceğini söyledi.

Milletimizin huzur ve güvenliği için kurulduğu günden bugüne üstün hizmet anlayışıyla görev yapan jandarma teşkilatının 180. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Vali Akın, “Jandarma teşkilatımızın tarihi başarılarla doludur. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve kamu düzeninin sağlanmasında önemli hizmetleri olan teşkilatımızın milletimizin gözünde yeri çok farklıdır. Bu vesileyle, tekrar Jandarma teşkilatımızın kuruluşunun 180. Yılını kutluyorum.” dedi.

İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran da Vali Akın’a faaliyetleri hakkında bilgiler vererek teşekkür etti ve tören davetiyesini sundu.

Ziyaret, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri hakkında Vali Akın’a bilgiler verilmesi ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.