Yankı 40 Kırşehir Haber

İSTANBUL’DAKİ MUCUR’LULAR İFTARDA BULUŞTU

İSTANBUL’DAKİ MUCUR’LULAR İFTARDA BULUŞTU
1.436
29 Mayıs 2019 - 16:29

İstanbul’da faaliyet gösteren Kırşehir Mucur Derneğince organize edilen iftar yemeğinde tam anlamıyla birlik ve beraberlik havası yaşandı.

İftardan önce Kur’an-ı Kerim okunarak başlayan programda iftardan sonra İstanbul-Kırşehir Mucur Derneği Başkanı Emekli Albay Tahir Canatan, geceye katılan misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı. Özellikle tüm katılımcıların ortak noktasının Mucur ve Kırşehir olduğunu vurguladı.

Sunuculuğunu Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya’nın yaptığı coşkulu ve yoğun katılımlı gecede Dernek Onursal Başkanı Refik Yücesan da kısa bir konuşma yaparak tüm katılımcılara “HER ŞEY MUCUR İÇİN” mesajını verdi.

Gecede, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ankara Milletvekilleri Yıldırım Kaya ve Hacı Turan, Yozgat Valisi Kadir Çakır, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Necdet Gökçınar birer konuşma yaptılar.

Konuşmacılar yaptıkları konuşmalarda ramazan ve bayram kutlamaları yanı sıra birlik, beraberlik, dostluk ve Mucur için neler yapılabilir konularına ağırlık verdiler.

Geceye katılamayan Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’ın telgrafının okunduğu iftar yemeğine, İstanbul’da bulunan Kırşehir derneklerinin tamamından üye veya temsilcilerin katıldığı gözlendi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.