Yankı 40 Kırşehir Haber

İSMAİL DENİZ’DEN ÇİÇEKDAĞI HALKINA TEŞEKKÜR.

İSMAİL DENİZ’DEN ÇİÇEKDAĞI HALKINA TEŞEKKÜR.
484
03 Nisan 2019 - 21:39

“29 Mart 2009 tarihinde Yüce Rabbimin takdiri, sizlerin desteği ve duyduğu güven ile başlayan hizmet süremizin sonuna geldik. Dolu dolu yaşadığımız 10 yıla birçok eseri ve başarıyı sizlerin katkı ve hoşgörüsüyle sığdırdık.
Bu güven ve desteğiniz için hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Bana duyduğunuz güven ve verdiğiniz desteği boşa çıkarmamak adına imkanlarımız dahilinde var gücümüzle Çiçekdağı’mız için en iyisini yapmaya çalıştık.
Şükürler olsun ki geride bıraktığımız 10 yıl içerisinde Çiçekdağı’mızın değerlerine değer katan hizmetlerimizi yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile Belediye Başkanlığı görevimi tamamlamış bulunuyorum. Çiçekdağı’mıza hizmet etmekten her zaman büyük onur duydum. Bu sözlerim sadece belediye başkanlığına veda sözleridir. Çünkü bundan sonra da Çiçekdağı için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim.
Acılarınız hüznümüz, mutluluklarınız sevincimiz oldu. Birlikte ağladık, birlikte güldük. Görevler, makamlar ve mevkiler gelip geçer… Ancak geriye ailemize ve çocuklarımıza bırakacağımız en değerli hazine olan sizlere ve Çiçekdağı’mıza hizmet ederek kazandığımız onur, izzet ve şeref kalır.
Ben başta desteğini ve güvenini benden esirgemeyen kıymetli Çiçekdağı halkına, benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan değerli meclis üyelerime, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Ahmet Hikmet ERDOĞAN başta olmak üzere ilçe teşkilatımıza ve gece gündüz demeden görevini en iyi şekilde yerine getiren değerli belediye personelimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Şimdi helalleşme zamanı. Her anını hizmete dönüştürdüğümüz 10 yıl boyunca sarf ettiğimiz emeğimiz, göz nurumuz sizlere ve Çiçekdağı’mıza son zerresine kadar helal olsun. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi bekliyor ve diliyorum…saygılarımla
İsmail DENİZ

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.