Yankı 40 Kırşehir Haber

BELEDİYE BAŞKANLARININ ORTAK MESAJI; HİZMET ETMEK

BELEDİYE BAŞKANLARININ ORTAK MESAJI; HİZMET ETMEK
454
25 Nisan 2019 - 16:13

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimi sonucunda seçilerek göreve başlayan ilçe ve belde belediye başkanları Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay ve Kurancılı Belediye Başkanı Adem Bıcakcı seçimlerin ardından Vali Akın’ı farklı günlerde ziyaret ettiler.

Belediye Başkanlarının gerçekleştirdikleri ziyaretler esnasında konuşan Vali Akın, “Belediye başkanlarının seçildikleri ilçe ve beldelerde en iyi hizmeti verme gayretinde olacaklarına inanıyorum. 31 Mart seçimleri sonucu halkın teveccühü ile göreve layık görülen belediye başkanlarına görevlerinin hayırlı olmasını diliyor, yapacakları hizmet ve çalışmalarla ilçelerimizi daha iyi noktalara taşıyacaklarına inanıyorum.” dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda göreve gelen belediye başkanları da, başta Vali Akın olmak üzere bütün kamu kuruluşlarıyla uyumlu bir şekilde çalışarak güzel hizmetlerde bulunacaklarının mesajını verdiler.

Ziyaretler, Vali Akın ile yeni belediye başkanları arasında yapılan sohbetler ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.