Yankı 40 Kırşehir Haber

İL GENEL MECLİSİ’NİN SON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İL GENEL MECLİSİ’NİN SON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
531
07 Mart 2019 - 21:57

Mustafa Taş Meclis Salonunda İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Vali İbrahim Akın, burada yaptığı konuşmada, meclis üyelerinin görev yaptıkları süre içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek güzel hizmetlerde bulunduğunu söyledi.
Bütün çalışmalarda önceliği Kırşehirlilere hizmet olarak belirlediklerini, Meclis Üyelerinin de bu anlayışla hizmet ettiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Öncelikle bugün sonuncusu düzenlenen Meclis Toplantısında sizlerle bir arada bulunmaktan memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Görev yaptığınız süre içerisinde söz konusu Kırşehir olduğunda, devletimizin tahsis ettiği ödenekleri en verimli şekilde kullanarak güzel işlerde bulunduğunuzdan şüphe yoktur. Herhangi bir köyün herhangi bir sorununu çözmek, bir yolunu onarmak, köye içme suyu götürmek insana mutluluk verir. İlimizin yatırımlarla gelişip büyümesinde, köylerimizin kalkınmasında ve yeni imkânlarla güzelleşmesinde İl Özel İdaremizin il genelindeki hizmetlerine yön vererek katkı sağlayan Meclis üyelerinin de vatandaşlarımıza hizmet etme konusunda elinden geldiğini yaptığına inanıyorum. Bu bir bayrak yarışıdır, her görevin bir sonu var. Önemli olan, görevde olduğunuz süre içerisinde sorumluluğunuzun gereklerini yerine getirebilmektir. Bu duygularla, uyum içerisinde çalışarak Kırşehir’e kattığınız değerler için hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.
İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu da konuşmasında, Vali Akın’ın kendilerine verdiği desteklerden dolayı hem kendi adına hem de meclis üyeleri adına teşekkür etti.
Vali Akın, meclis toplantısının ardından İl Özel İdaresi araç filosuna yeni katılan Hidromek Yükleyici Loder, çöp kamyonu, toprak silindiri ve levha çakma aracında incelemelerde bulundu. Vali Akın’ın programı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’dan İl Özel İdaresi bünyesine katılan araçlar ve kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.