Yankı 40 Kırşehir Haber

İL GENEL MECLİSİ’NDEN HAREKÂTA DESTEK

İL GENEL MECLİSİ’NDEN HAREKÂTA DESTEK
1.751
03 Mart 2020 - 16:26

Kahraman Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin İdlib kentinde sürdürdüğü Bahar Kalkanı Harekâtına, yurdumuzun dört bir yanından olduğu gibi ilimizden de destekler gelmeye devam ediyor.
Harekâta destek kapsamında İl Genel Meclisi Üyeleri Bahar Kalkanı Harekâtında devletimizin yanında olduklarını belirten bildiri yayınladılar.
‘27 Şubat 2020 gecesi, Suriye – İdlib bölgesinde Türk Silahlı Kuvvetlerine ait konvoya yapılan hain saldırıda 33 kahraman evladımız şehit edilmiş, 32 evladımız yaralanmıştır’ şeklinde başlayan bildiride; “Acımız büyüktür. Milletimizin başı sağ olsun. Bu alçak ve menfur saldırıyı Kırşehir İl Genel Meclisi olarak şiddetle ve nefretle kınıyoruz,” denildi.
‘Askerlerimize yapılan saldırılara uluslararası hukukun gereği olarak gereken ne varsa Türk Milleti adına Türk Silahlı Kuvvetlerinin misli ile yapacağına kanaatimiz tamdır’ şeklinde devam eden bildiride; “Kahraman Türk Ordusunun kendisine verilen görevleri her zaman olduğu gibi bundan sonra da üstün başarıyla gerçekleştireceğine yürekten inanıyoruz. Kahraman Türk Ordusunun, 27 Şubatta İdlib’teki menfur saldırıya müteakiben başlattığı “Bahar Kalkanı Harekâtını”, Kırşehir İl Genel Meclisi olarak destekliyor, ordumuzun muzaffer olmasını diliyoruz. İl Genel Meclisi Üyeleri olarak kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız. Kırşehir kamuoyuna saygıyla duyururuz.” ifadelerine yer verildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.