Yankı 40 Kırşehir Haber

HAYIRSEVER MUZAFFER MARŞAP’TAN ÜNİVERSİTEYE DESTEK

HAYIRSEVER MUZAFFER MARŞAP’TAN ÜNİVERSİTEYE DESTEK
506
31 Ekim 2019 - 14:34

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ne bağlı İslami İlimler Fakültesi’nin inşaatının tamamlanmasına Hayırsever Muzaffer Marşap tarafından destek sağlanacak.

İslami İlimler Fakültesi inşaatının tamamlanmasına yönelik Valiliğimizde yapılan protokol imza törenine Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve hayırsever Muzaffer Marşap katıldı.

Vali Akın, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, “Muzaffer Marşap Bey, Kırşehir’de hayırseverliğiyle tanınan bir büyüğümüzdür. Kendisini hayır işlerine adamış, bu yönüyle de takdir toplamaktadır. Bugün de yine, hayırseverliğinin bir örneği olarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitemiz içerisinde inşaatı devam eden İslami İlimler Fakültesi’nin bir kısmının yapımını üstlendi. Muzaffer Marşap Beye teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya da konuşmasında, “Değerli büyüğümüz Muzaffer Marşap Bey, üniversitemize her alanda destek sağlamaktadır. Malumunuz, kendisi üniversite kampüsü içerisindeki camimizin tamamlanmasına da büyük katkılar sağlamaktadır. İslami İlimler Fakültemizin temelini ve zemin katını da Muzaffer Bey yaptırmıştı. Şimdi de inşaatın geriye kalan bölümünün büyük bir kısmını da tamamla istediğini bildirdi. Sayın Valimizin de katılımları ile bu katkının protokolünü imzalıyoruz. Kendisine teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Hayırsever Muzaffer Marşap da, yapılacak işlerde kendisine fırsat tanıyan yöneticilerimize teşekkür ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tören, Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve Hayırsever Muzaffer Marşap’ın protokolü imzalaması ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.