Yankı 40 Kırşehir Haber

HALİL ÇALIŞIR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

HALİL ÇALIŞIR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI
667
15 Mayıs 2019 - 10:28

15 Mayıs tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Kırşehir Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır atandı.

Kırşehir Belediye Başkanlığında 10 yıldır Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten Halil Çalışır’ın Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanması sevinçle karşılandı.

Kırşehir’i ve Kırşehir kültürünü yakından tanıyan Halil Çalışır’ın uzun süredir vekalet görevlendirmelerle yürütülmeye çalışılan Kültür ve Turizm hizmetlerine yeni bir bakış açısı ve ivme getireceğine kesin gözle bakılıyor.

15 Mayıs 2019 tarihli ve 30775 Sayılı Resmi Gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan atama kararnamesiyle Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine atanan Kırşehir Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır’a başarılar dileriz.

 

13 İl’e Yeni Müdür

Kültür ve Turizm Bakanlığının atama kararları ile Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Halil Çalışır atanırken, Bayburt İl Kültür ve  Turizm Müdürlüğüne Bekir Kurtoğlu, Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burhan Torun, Samsun İl Kültür  ve Turizm Müdürlüğüne Adnan İpekdal, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Teoman  Karaca, Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Aydın Aslan getirildi.

Ayrıca, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burdur İl Kültür  ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Gümüşhane  İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne  Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Ateş, Erzurum İl Kültür ve Turizm  Müdürlüğüne Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Giresun İl Kültür ve  Turizm Müdürlüğüne Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, Kars İl  Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Burdur  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah  Kılıç atandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.