Yankı 40 Kırşehir Haber

GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İLİMİZDEYDİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İLİMİZDEYDİ
640
16 Mart 2019 - 16:09

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilimize gelerek bazı incelemelerde bulundu.

Programına belediye ziyareti ile başlayan Sayın Bakanımız, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ardından Ahi Evran Camiisini ziyaret ederek Ahi Evran-ı Veli’nin türbesinde dua eden Sayın Bakanımız, bu ziyaretten sonra Cacabey Camii yanındaki programda Astronomi Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Daha sonra Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen programda gençlerle buluşan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, Kırşehir’de sporu geliştirmek için yeni yatırımlar yapacaklarını söyledi.

Gençlik ve spor açısından kültür, sanat, ilim ve irfan kenti Kırşehir’e Bakanlıkları olarak önem verdiklerini belirten Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Gençlerimizin geleceğine yönelik sportif alanlarda önemli yatırımlar yapmaktayız. Kaman’daki Gençlik Kampını çok daha aktif hale getirmek için projelerimiz var. Kırşehir’e yaptığımız yatırımlarda amacımız kazandığı şampiyonluklarla bizleri onurlandıracak sporcular çıkarmak.” dedi.

Valİ İbrahim Akın da Sayın Bakanımızı Ahiler diyarı Kırşehir’de ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Sayın Bakanımıza programlarında Vali Akın’ın yanı sıra Milletvekilimiz Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.