Yankı 40 Kırşehir Haber

GAYEM MEDİKAL’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

GAYEM MEDİKAL’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
1.754
10 Nisan 2020 - 11:25

Kırşehir’de faaliyet gösteren Gayem Medikal işletmesi sahibi örnek davranış sergileyerek 20 bin cerrahi maske ile 10 bin tulumu sağlık çalışanlarına bağışladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gökhan Dulkadiroğlu, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemiz genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de birlik ve beraberliğin önemi kat be kat artmıştır. Salgının yayılmasını önlemek için devletimiz her türlü tedbiri almakta, yaşanan sosyal ve ekonomik sıkıntıları gidermek için destekler sağlamaktadır. Hepimiz biliyor ve takdir ediyoruz ki bu yolda en çok gayreti gösteren mesleklerin başında sağlıkçılarımız gelmektedir. Her türlü riski rağmen, hastalarını şifaya kavuşturmak için canla başla çalışıyorlar.” dedi.

Kırşehirli bir esnaf olarak Ahi Şehrine yakışır şekilde üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapma gayretinde olduklarını belirten Gayem Medikal sahibi Gökhan Dulkadiroğlu, “Her zaman olduğu gibi bu zor süreçte de devletimizin ve milletimizin yanındayız. Biz de bu zor süreçte 20 bin cerrahi maske ile 10 bin tulumu gece gündüz demeden çalışan sağlık personelimize bağışladık. Allah yardımcıları olsun.” şeklinde konuştu.

Öte yandan kamuoyunda kendileriyle ilgili yasal işlem yapıldığı yolunda asılsız bir dedi-kodunun dolaştığını dile getiren Gökhan Dulkadiroğlu; “Biz Ahi şehrinde ahilik ilkelerini kendisine şiar edinmiş bir anlayışa sahibiz. Stok yapmak fazla kazanç elde etmek gibi bir derdimiz yok. Basında Kırşehir’de stokçuluk yapan ve fahiş fiyata maske ve hijyen ürün satan bir işyerine polis tarafından operasyon yapıldığı şeklinde haberler yer aldı. İşlem yapılan kişinin adının baş harfleri de haberde geçti. Hakkında tahkikat yapılan kişi ile bizim ismimizin baş harflerinin uyuştuğunu gören bazı art niyetli kişiler sanki bize işlem yapılmış gibi halkımıza kasıtlı bilgiler veriyorlar. Bizim bu işlerle uzaktan yakından bir irtibatımız yok. Allah’a şükür hayırlı kazanç dairesinde rızkımızı kazanıyoruz. İhtiyaç duyulan kurumlara da destek sağlıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Gayem Medikal işletmesi sahibi Gökhan Dulkadiroğlu’nun bu davranışı kamuoyunda takdirle karşılandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.