Yankı 40 Kırşehir Haber

ESKİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ ALİ DEĞERLİ VEFAT ETTİ

ESKİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ ALİ DEĞERLİ VEFAT ETTİ
2.180
27 Nisan 2020 - 15:18

Kırşehir Valiliği eski Özel Kalem Müdürlerinden Ali Değerli, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.
Edinilen bilgiye göre Koronavirüs tedavisi için Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde gözlem altında tutulan Kırşehir Valiliği eski Özel Kalem Müdürlerinden Ali Değerli geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Ali Değerli’nin naaşı Aşıkpaşa mezarlığında önceki gün kılınan cenaze namazının ardından aynı yerde toprağa verildi.
Özbağ nüfusuna kayıtlı olan 1949 doğumlu Ali Değerli, Vali Fikret Güven ve Mustafa Yıldırım dönemlerinde Özel Kalem Müdürlüğü görevinde bulunmuş Vali Neşet Kanyılmaz döneminde İl Yazı İşleri Müdürü olarak görevlendirilmiş ve bir süre Boztepe Kaymakam Vekilliği görevini yürütmüştü.
Kadrosu İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü olan Ali Değerli 1996 yılında Vali Selahattin Başar döneminde yeniden Özel Kalem Müdürlüğü’ne atanmış Vali M. İrfan Kurucu’nun Valiliği döneminde de bu görevi yürütürken kendi isteğiyle 2000 yılında emekli olmuştu.
Kırşehir Valiliği’nde özveri ile çalışan ve 3 çocuk babası olan merhum Ali Değerli’ye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.