Yankı 40 Kırşehir Haber

EMNİYET KUŞ UÇURTMADI

EMNİYET KUŞ UÇURTMADI
552
15 Ağustos 2019 - 16:21

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nce alınan tedbirler sayesinde Kurban Bayramı asayiş ve güvenlik açısından ilimiz genelinde huzurlu bir ortamda geçti.

Bayram tatili süresince kurulan ekiplerle Kırşehir’in önemli noktalarında denetimler yaptıklarını belirten Emniyet yetkilileri, Emniyet Genel Müdürlüğümüzün, Sayın Valimizin ve Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda, İl Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın güvenli ve huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla halkın yoğun olarak alışveriş yaptığı yerlerde hırsızlık, kapkaç, yan kesicilik ve benzeri olayların önlenmesi için kurduğumuz ekipler 24 saat esasına göre görev yaparak olumsuzluk yaşanmasını önlemişlerdir.

Yine bayram nedeniyle yaşanan trafik yoğunluğunda kazaların önlenmesi amacıyla 24 saat süreyle trafik ekiplerimiz denetimlerde bulunmuştur. Belli noktalarda yapılan trafik uygulamalarına bizzat Valimiz Sayın İbrahim Akın ve Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş da katılmışlardır. Aldığımız tedbirler sayesinde ilimizde yaralamalı birkaç kaza dışında kayda değer olumsuz olayların yaşanmaması bizleri sevindirmiştir.

Bayramın huzur içinde geçmesini sağlayan Emniyet görevlilerini Yankı40 Haber olarak tebrik ediyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.