Yankı 40 Kırşehir Haber

DR.MEHMET YETKİNER TOPRAĞA VERİLDİ

DR.MEHMET YETKİNER TOPRAĞA VERİLDİ
630
04 Eylül 2019 - 10:09

Güler yüzü ve renkli kişiliği ile halkın yakından tanıdığı ve sevdiği doktorlardan  olan Doktor Mehmet Yetkiner toprağa verildi.

Geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Uzm. Dr. Mehmet Yetkiner için Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde tören düzenlendi. Törene Milletvekili Mustafa Kendirli, Ankara Milletvekili Hacı Turan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil , İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, Kurum amirleri , Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin, Merhum  Mehmet Yetkiner’in ailesi, hastane yöneticileri ve çalışanları ile çok sayıda vatandaş ve  katıldı.Merhum Mehmet Yetkiner’in öz geçmişinin okunması ve kızının yaptığı konuşmanın ardından, arkadaşlarından helallik istenerek dua yapıldı.

 


Düzenlenen törenin ardından Uzm. Dr. Mehmet Yetkiner’in naaşı  Ahi Evran Camii’ne götürüldü. Kılınan cenaze namazının ardından Kümbetaltı mezarlığına defnedildi.
Uzm. Dr. Mehmet Yetkiner’e Allah’tan Rahmet Ailesine, Sağlık Camiamıza ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.