Yankı 40 Kırşehir Haber

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDEN ANLAMLI İFTAR

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDEN ANLAMLI İFTAR
488
27 Mayıs 2019 - 22:57

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen iftar programında hem kurumda kalan çocuklar hem de kurumdan ayrılmış olan ya da memur olarak atanmış çocuklarımızla bir araya geldi.

İftar yemeğine Vali Akın ve eşi Saliha Akın’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız ve eşi Şeyma Yıldız, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve eşi Münire Baykara, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mustafa Demir, ilgili kurum amirleri, hem kurumda kalan çocuklar hem de kurumdan ayrılmış olan veya memur olarak atanan gençler ve aileleri katıldı.

Vali Akın, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, devletimizin koruması altında kalan, günümüzde memur olarak atanarak devletimize hizmet eden çocuklarımızla Ramazan ayının manevi ortamını paylaşmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Devletimizin kurumlarında bakım altında bulunan çocuklarımızla sık sık bir araya gelerek onların yanında olduklarını onlara her fırsatta hissettirmeye çalıştıklarını belirten Vali Akın, “Paylaşma ayı olan Ramazan ayı vesilesiyle kimsesiz çocuklarımızla, Huzurevinde kalan yaşlılarımızla, şehit yakınları ve gazilerimizle düzenlenen iftar programlarında bir araya geliyoruz. Bugün de Kırşehir Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen iftar programında hem kurumda kalan çocuklarımızla hem de memur olarak atanmış çocuklarımızla bir araya geldik. Bu mübarek günde, bu anlamlı programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, hepinizin yaklaşan Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, iftar yemeğinin ardından çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla sohbet ettiler.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.