Yankı 40 Kırşehir Haber

ÇİÇEKDAĞI DEĞİŞİMİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ÇİÇEKDAĞI DEĞİŞİMİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
1.156
24 Şubat 2019 - 16:04

Çiçekdağı ilçe Belediye Başkanı İsmail Deniz, Çiçekdağı Belediyesi projeleri kapsamında yer alan Merhum Bozlak Ustası Neşet Ertaş’tan esinlenerek yapılan Zahidem Parkının en kısa sürede açılışı yapılarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.
Zahidem Parkının en kısa sürede ilçeye kazandırılacak olduğunu belirten Başkan İsmail Deniz, “1,9 hektar alana kurulacak olan bu park, sosyal ve spor aktiviteleriyle gençlerimize ve halkımıza en iyi hizmeti sunacaktır. Yapımı tamamlandığında ışıklandırılmasıyla ilçeye ayrı bir hava katacak olan Zahidem parkı şimdiden ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz konuya ilişkin olarak şu açıklamaları yaptı “İlçe halkına her alanda hizmet vermeye çalışıyoruz, belediyecilik bir ekip işidir, bizler de ekiplerimizle birlikte ilçe halkına hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizim anlayışımızda hizmet etmek vardır.O yüzden biz başkan olduk, yardımcı olduk, müdür olduk diye düşünmeyiz. Bizde tek makam vardır o da hizmetkarlık. O yüzden bizim konuştuğumuz tek konu iş ve hizmettir. Makam, mevki statü bekleyenler bunları konuşur, derdi hizmet olanlar işi, hizmeti, hizmetkarlığı konuşur. Ben sahada olan ve halkımıza hizmet götüren bütün ekip arkadaşlarıma buradan teşekkür ediyorum. İlçe halkına daha güzel hizmetler vermek adına yeni yeni projeler üretiyoruz. Bu projeler arasında ilçenin yeni yüzü olacak olan Zahide’m Parkı en kısa zamanda ilçeye kazandırılacak.”


Çiçekdağı ilçe Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana ilçeye yaptığı hizmetlerle ilçe halkının takdirini kazanan Başkan İsmail Deniz, yeni projelerle ilçenin çehresini değiştiriyor. İlçeye yapılan hizmetlerle adeta çığır aşan Çiçekdağı, Kırşehir’in örnek ilçeleri arasında yer almaya devam ederken yatırım ve projeleriyle diğer ilçelere de ilham oluyor.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.