Yankı 40 Kırşehir Haber

CHP İL BAŞKANI BARAN GENÇ GÜVEN TAZELEDİ

CHP İL BAŞKANI BARAN GENÇ GÜVEN TAZELEDİ
1.346
10 Şubat 2020 - 11:43

CHP Kırşehir İl Başkanlığı için tek aday olan Baran Genç, 134 delegenin oy kullandığı 37. Olağan Kongresinde yeniden İl Başkanı seçildi.
Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen CHP İl Kongresine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve partililer katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan ve konuşmalarla devam eden kongre, tek aday olan mevcut İl Başkanı Baran Genç’in yeniden seçilerek güven tazelemesi ile sona erdi.
Baran Genç’in Asil Yönetim Kurulu Listesi Nejla Alkan, Erdal Altunsaray, Ömer Bahadır, Hüseyin Çakmak, Coşkun Çelik, Ümit Çolak, Ali Rıza Doğaner, Mehmet Doğrul, Ayşe Evik, Yusuf Gülsu, Fatma Gün, İspican Karlı, Osman Kıvrak, Kaytan Özdemir, Nimet Sezen, İsa Şahin, Serkan Taburoğlu, Tahsin Ülker, Bilal Yılmazer, Leyla Yoldaş’tan oluştu.
Disiplin Kurulu İl Yönetim Listesinde ise Atilla Akpınar, Ömer Çiçek, Ahmet Gönenç, Şevket Gümüş, Nedim Güzel, Orhan Karakurt, Ekrem Kılıç, Bilal Şimşek ve Dündar Torunoğlu yer aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.