Yankı 40 Kırşehir Haber

BORSA BAŞKANI YAVUZ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI…

BORSA BAŞKANI YAVUZ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI…
496
03 Haziran 2019 - 14:08

Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayan Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz; Birlik ve beraberliğimizin en yoğun yaşandığı günler bayram günleridir.
Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına, farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan bayramlarımız anne, baba, komşu, dost ve akrabaların ziyaret edildiği özel günler olarak dolu dolu yaşanması gereken kutlu bir süreçtir. Paylaşmanın en büyüğünü hissettiğimiz bayramlarımızda sevinç ve mutluluğumuz artar, üzüntü ve acılarımız azalır.
Hiç şüphesiz bayramların sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak düşüncesi ve hedefi olmalıdır.
Bayramlarımızı aramızdaki kırgınlıkları unutarak birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz.
Bizleri kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhumuzu geliştiren, yardımlaşma ve dayanışma hislerimizi arttıran bayram günleri, sevme sevindirme günleridir.
Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesizlerle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.

Bu vesile ile Ramazan Bayramınızı kutlar, bayramın sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyorum.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.