Yankı 40 Kırşehir Haber

BELEDİYE BAŞKANI EKİCİOĞLU VALİ AKIN’I ZİYARET ETTİ

BELEDİYE BAŞKANI EKİCİOĞLU VALİ AKIN’I ZİYARET ETTİ
531
05 Nisan 2019 - 8:59

Yeni Belediye Başkanı  Selahattin Ekicioğlu Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Yeni seçilen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Ziyaret sırasında konuşan Vali Akın, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçiminde Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Meclis Üyelerinin görevlerinin hayırlı olmasını diledi.
Yeni seçilen Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerinin yapacakları hizmet ve katkılarla ilimizi bugün bulunduğu noktalardan daha ileri seviyelere taşıyacaklarına inandıklarını belirten Vali Akın, “Yapılacak kaliteli çalışmalarla vatandaşlarımızın huzuru ve refahı daha ileri taşınacaktır. Bu vesileyle yeni seçilen Belediye Başkanını tebrik ediyor, Belediye Meclis Üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu da konuşmasında, “31 Mart Mahalli İdareler Seçiminin huzurlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Halkımız da bizi bu göreve layık gördü. Kırşehir’e güzel hizmetlerde bulunacağız.” dedi.
Ziyaret, Vali Akın, Belediye Başkanı Ekicioğlu ve meclis üyeleri arasında yapılan sohbet ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.