Yankı 40 Kırşehir Haber

BAŞKAN BAHÇECİ “ŞEHİR’İMİZE GÜZEL ESERLER KAZANDIRDIK”

BAŞKAN BAHÇECİ “ŞEHİR’İMİZE GÜZEL ESERLER KAZANDIRDIK”
521
07 Mart 2019 - 13:32

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci  Meclis üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Bahçeci, Kırşehir için Şehrimize güzel hizmetler kazandırdık. Bunlarda hepimizin emeği var. İmzası ve katkısı var, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Bizlere beş yıl boyunca partilerimiz farklıda olsa Kırşehir için omuz omuza mücadele ettiklerini belirten Başkan Bahçeci, Seyahatlerimiz ve yolculuklarımız oldu. Güzel anılarımız oldu. Paylaştığımız şeyler oldu. Meclis toplantılarında çok tartışmamız olmadı. Ben belediye başkanı olarak bütün meclis üyesi arkadaşlarımdan bu süreçte razı oldum, Allah hepinizden razı olsun. Güzel bir hizmet dönemi geçirdik. Şehrimize güzel hizmetler kazandırdık.
Bunlarda hepimizin emeği var. İmzası ve katkısı var. Sonuçta makamlar gelip geçici, bunu her zaman söylüyoruz. On yıl göz açıp kapayınca kadar geçti. Allah ağız tadıyla bütün görevleri tamamlamayı nasip etsin.
Aramızda hiçbir sorun yaşanmadan güzel bir süreç bedava bonus yaşadıklarını kaydeden Başkan Bahçeci, Bundan önceki meclisteki görev yapmış her partideki arkadaşlarımızla daha hala görüşüyoruz. Görevleri bitti ama dostluğumuz baki. Kader de ne varsa o olur. Hizmet ettiyseniz insanlar bunun kıymetini biliyor. Kadere iman etmiş insanların gelecekle ilgili kaygısı olmaz. Rabbim bize ne kadar nasip ettiyse o kadar yapacağız. Bize düşen bunu taşımak. Bir insan gibi, bir Müslüman gibi bunu kaldırabilmek ve taşıyabilmek. Beş yıla baktığımızda çok şükür Kırşehir’in omzumuza yüklediği sorumlulukları her birimiz kardeşlik hukukuna zarar getirmeden hizmete dönüştürdük, yatırıma dönüştürdük , güzel işlere dönüştürdük. Hepimiz gideceğiz ama bu yapılan işler kalacak. Bu eserler yaşadığı sürece bunda katkısı olan herkes yaşayacak amel defteri kapanmayacak. Yapılan hizmetlerde sizlerin katkısı var. Bizlerin katkısı var. Belediyede çalışanlarımızın katkısı var. Kimin ne katkısı varsa yaşamaya devam edecek, Sizlerle çalıştığımız dönemlerde hakkınız, hukukunuz geçtiyse haklarınızı helal edin. Bizden yana helal olsun. İnşallah bu manada da bundan sonra da hangi görevde olursak olalım sizlerle beraberiz. İnşallah bu hizmetlere devam edeceğiz. İstişareyi en üst seviyede tuttuk. İstişareli bir şekilde hareket ettik. Allah hepinizden razı olsun. Bundan sonrada mutlu huzurlu, sağlıklı günler diliyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.