Yankı 40 Kırşehir Haber

BAŞKAN BAHÇECİ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

BAŞKAN BAHÇECİ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
570
02 Şubat 2019 - 10:36

Kırşehir’de iki dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 3. dönem başkanlığı için aday olan Yaşar Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür Merkezinde ‘Sözümüz Ahittir Eserimiz Şahittir’ sloganıyla halka açık olarak gerçekleştirecek toplantıda projelerinden bahsedecek.

Kırşehir’de Belediye Başkanı olarak seçildiği 2009 yılından bu yana görev yapan ve şehre Ahi Külliyesi, Kent Park, Masal Parkı, Güzler Evcil Hayvanlar Parkı, Açık Hava Astronomi Müzesi, Kentsel Dönüşüm, şehirlerarası otobüs terminali, altyapı çalışmaları gibi projeleri kazandıran ve yeni dönemde de yeni projeler kazandırmak istediklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2 Şubatta Kırşehir’e kazandırmak istedikleri projeleri halka anlatacak.

2009 yılı Nisan ayından itibaren Kırşehir’de 99 projeyi hayata geçirdiklerini, aynı zamanda 830 milyon liralık yatırımın yapıldığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir’e vizyon katacak projelerimizi halkımızın katılımı ile gerçekleştireceğimiz toplantıda açıklayacağız. 2009 yılından itibaren yaptığımız ve asla vazgeçmediğimiz şey, ortak akıl oldu. Hayata geçirdiğimiz her projede halkın onayını aldık ve günlerce süren istişare toplantıları yaptık. 2 Şubat Cumartesi günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde yeni projelerimizi açıklayacağımız büyük toplantıya tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.