Yankı 40 Kırşehir Haber

Bahçeci, “Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın referansıdır”

Bahçeci, “Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın referansıdır”
559
07 Şubat 2019 - 13:38

Vatandaşlarla devamlı olarak bir araya gelen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptıkları hizmetlerin, yapacakları hizmetlere en iyi referans olduğunu söyledi. Bahçeci “Hamdolsun bu kardeşiniz Kırşehir’e on yılda verdiği her sözü yerine getirmiş bir Belediye Başkanı olmanın onuru ve gururuyla milletinin arasında alnı açık dolaşıyor” dedi.
Başkan Bahçeci, Kırşehir’in her mahallesinde bugüne kadar yapılmayan hizmetler yapıldı ve asla çözülemez denilen sorunlar çözüldü. Esnaf ve alışverişe gelen vatandaşlara yeni dönemde Kırşehir’de yapılacak 41 vizyon proje hakkında bilgi veren Başkan Bahçeci’ye özellikle esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Esnaf ve vatandaşlar tarafından iletilen İstekleri de dinleyerek keyifli sohbetler gerçekleştirdi.
Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olan Başkan Bahçeci, on yıldır gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden sürekli vatandaşlarla iletişim halinde olduklarını belirterek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. “Biz her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz. Sürekli sahada, onların dertleriyle dertlenip, Kırşehir’imizin gelişimi için birlikte çabalıyoruz. Gerek vatandaş kabul programları, gerekse günlük ziyaret programlarımız dahilinde Kırşehirlilerin hizmetinde olmaya çalışıyoruz.
Bizler halkımıza hizmet için varız, onların sorunları bizim sorunumuz demek. Gece gündüz demeden halkımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki, halkımız da yapılan yatırım ve hizmetlerin devamı için sandıkta bizleri destekleyeceklerdir. Hamdolsun bu kardeşiniz Kırşehir’de verdiği her sözü yerine getirmiş bir belediye başkanı olmanın onuru ve gururuyla milletinin arasında alnı açık dolaşıyor. Bütün gayretimiz ve çabamız şehrimiz içindir” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.