Yankı 40 Kırşehir Haber

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İLİMİZDE TÜM KARARLIĞIYLA DEVAM EDİYOR

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İLİMİZDE TÜM KARARLIĞIYLA DEVAM EDİYOR
582
01 Ekim 2019 - 10:34

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Akın’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, daire müdürleri ve ilgili kurum amirleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Akın, uyuşturucu kullanımı başta olmak üzere bağımlılık yapan, gençlerimizin sağlığını olumsuz yönde etkileyen her türlü kötü alışkanlıkla kararlı ve etkin bir şekilde ilgili bütün kurumlarla topyekûn bir mücadele içerisinde olduklarını söyledi.

Toplumumuzun en büyük sorunlarından birisi olan uyuşturucu belasının geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik önemli bir tehdit olduğunu belirten Vali Akın, “Devletimiz, gençlerimizin en büyük belası olan uyuşturucu ile mücadelesini azim ve kararlılıkla sürdürürken bizler de ilimizde uyuşturucu başta olmak üzere bağımlılık yapan bütün maddelerle mücadeleye aralıksız devam edeceğiz. İlimizde son dönemde uyuşturucu ile mücadeleye yönelik yürütülen faaliyet ve çalışmalar ile alınan önlemlerin değerlendirileceği bu toplantının bağımlılıkla mücadeleye katkı sunacağına inanıyorum.” dedi.

Toplantı, yapılan sunumun ardından bağımlılıkla mücadelede alınacak tedbirlerin görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.