Yankı 40 Kırşehir Haber

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
3.860
13 Haziran 2020 - 10:52

Kırşehir’de bağımlılıkla mücadele konusunda yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıya Vali İbrahim Akın, İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık, İstihbarat Harekât ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanı Ömer Ulu ve beraberindeki heyetin yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, ilgili kurum yetkilileri ile Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulunun diğer üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, uyuşturucunun sadece ülkemizin değil tüm dünyanın en önemli sorunlarından birisi olduğunu, ilimizde de emniyet ve jandarma teşkilatı başta olmak üzere ilgili kurumlarla birlikte uyuşturucu ve bağımlılık yapan her türlü madde ile kararlı bir mücadele yürüttüklerini söyledi.

İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık, İstihbarat Harekât ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanı Ömer Ulu’nun da bir sunum yaptığı toplantı, ilimizde bağımlılıkla mücadele konusunda yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi ve yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.