Yankı 40 Kırşehir Haber

AK PARTİ’DE İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

AK PARTİ’DE İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR
2.169
06 Mart 2020 - 17:52

Adalet ve Kalkınma Partisi 7. Olağan Kongre kapsamında Mucur, Kaman ve Akpınar ilçe kongreleri 08 Mart Pazar günü yapılacak.
Boztepe, Çiçekdağı ve Akçakent İlçe Kongrelerini 23 Şubat tarihinde tamamlayan AK Parti’de Mucur, Kaman ve Akpınar ilçe kongreleri 08 Mart 2020 tarihinde yapılacak. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilmesi beklenen ilçe kongrelerine yönelik bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, Türkiye’ye her konuda büyük hizmetler yapan AK Partimizin 7. Olağan Kongresi kapsamında Kırşehir’de merkez ilçe dışındaki ilçe kongrelerini Pazar günü tamamlayacaklarını söyledi. Halkın büyük teveccühü ile 2002 yılından bu yana dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin tüm dünyaya örnek olacak hizmetlerle adını tarihe yazdırdığını belirten İl Başkanı Muzaffer Aslan kongre sürecinin ilçelere, partiye ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi.
Bu hafta sonu yapılacak ilçe kongrelerinin ardından Merkez ilçe kongresinin de 21 Mart tarihinde gerçekleştirileceği öğrenildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.