Yankı 40 Kırşehir Haber

AK PARTİ MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

AK PARTİ MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ
496
08 Kasım 2019 - 12:55

Yönetimiyle birlikte AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Bilgehan Altaş, 25 aydır devam eden Merkez İlçe Başkanlığı görevini alınlarının akıyla yerine getirdiklerini söyledi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinden yönetimiyle birlikte istifa eden Bilgehan Altaş yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında, yaklaşık 25 aydır şerefle yürütmüş olduğumuz Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinden, yönetimimiz ile birlikte davamızın sancaktarlığını, yine en az bizim kadar çalışacak bir dava arkadaşımız ve ekibine teslim etmek üzere ayrıldıklarını belirten Altaş; “Benim bu davaya katılmam partileşme süreci öncesinde Haziran 2001 tarihinde üye olarak başladı. 2015 yılı başında yapılan kongrede de İl Başkan yardımcısı olarak Teşkilat görevine başladım. Sayın Muzaffer Aslan’ın İl Başkanı olarak atanmasından sonra Merkez İlçe Başkanı olarak çalışmamız teklif edildi, kongre üyeleri tarafından da uygun görülünce 14 Ekim 2017 tarihinde başladığımız görevimizi 25 ay sonra önceki gün itibarı ile bırakmış bulunmaktayız. Bu gün geldiğimiz aşamada tüm yönetimimiz belde ve mahalle teşkilatlarımızla birlikte görevimizi anlımızı akıyla yerine getirmiş olmanın haklı gururunu her zaman yaşadım, yaşamaya da devam edeceğim. Görevi bırakmamız sosyal medya ve bazı basın organlarında yazıldığı ve zannedildiği gibi bir memnuniyetsizlik değil; Bizim ve Boztepe İlçe teşkilatının önümüzdeki dönemde ilçe başkanı olarak talebinin olmaması, Akpınar ilçe başkanımızın da partimizin tüzüğü gereği 3 dönem kuralından dolayıdır. Başkaca yapılan spekülasyonlar gerçek dışıdır,” dedi.

Ak Parti de davaya kendini adamış her bir bireyin de bildiği gibi verilen makamların asla önemi olmamıştır, diyerek açıklamasını sürdüren Bilgehan Altaş; “Bizim davamız da bir mahalle Başkanı ile İl başkanı arasında hiçbir makam farkı yoktur. Herkes şunu çok iyi bilmelidir ki yarın şahsıma mahalle başkanlığı ya da İl başkanlığı görevi de tevdi edilse hiçbir ayrım yapmaksızın görevimi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın.  Özelliklede belirtmek isterim ki şahsım ve yönetimim hakkında ortaya atılan hiçbir iddiada gerçeği yansıtmamaktadır. Bu bir bayrak yarışıdır. Belde kongrelerimizin ardından, İlçe kongrelerimiz, İl kongrelerimiz ve son olarak büyük kongremiz yapılacak ve partimiz emin adımlarla 2023, 2071 hedeflerine ALLAH’IN İZNİYLE ULAŞACAKTIR. AK PARTİ BİR DAVA PARTİSİDİR, SAHISLAR HER ZAMAN GELİP GEÇİCİDİR. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada da halkımız için, hemşerilerimiz için, gönül verdiğimiz partimiz için çalışmaya devam edeceğim.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.