Yankı 40 Kırşehir Haber

AK PARTİ KONGRESİ ERTELENDİ

AK PARTİ KONGRESİ ERTELENDİ
2.003
19 Mart 2020 - 17:12

Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında bu hafta sonu yapılacak olan AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı kongresi ertelendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi 7. Olağan Kongre çerçevesinde, 21 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Grand Terme Otelde yapılacak Merkez İlçe Kongresinin koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

Konu ile açıklamalarda bulunan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, “Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında bu hafta sonu yapılması planlanan kongreler Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir edeceği ikinci bir tarihe kadar ertelenmiştir. Bilindiği gibi Kırşehir’de merkez ilçe dışında tüm ilçe kongrelerimizi büyük bir katılımla tamamlamıştık. 21 Mart Cumartesi günü de saat 16.00’da Grand Terme Otelde Merkez İlçe Kongremizi gerçekleştirecektik. Ancak, Genel Merkezimizin erteleme kararı doğrultusunda biz de merkez ilçe kongremizi ileri bir tarihe erteledik. Genel Merkezimizce belirlenen bir tarihte kongremizi partimize yakışır bir şekilde yapacağız.” dedi.

Öte yandan Koronavirüsle ilgili alınması gereken hijyen kurallarını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden koronavirüs salgınından vatandaşlarımızı korumak ve salgının etkilerini azaltmak amacıyla devletimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde her türlü tedbiri alıyor. Bizler de AK Parti teşkilatları olarak alınan kararları eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Allah devletimizi ve milletimizi her türlü sıkıntıdan korusun,” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.