Yankı 40 Kırşehir Haber

AK PARTİ KIRŞEHİR MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AK PARTİ KIRŞEHİR MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI
549
15 Şubat 2019 - 12:48

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Kırşehir’de AK Parti Seçim Bürosu Açılışına Katıldı.
Kırşehir Merkezde Kapucu Camii karşısında yer alan seçim bürosu açılış töreninde konuşarak kendilerine göstermiş oldukları büyük ilgiden dolayı tüm Kırşehirlilere teşekkür eden Bakan Pakdemirli, “Sayın Cumhurbaşkanımız Rusya’da. Kendisinin de sizlere selamı var. Ak Parti, sadece millete hizmet aşkıyla kurulmuş ve 16 yıldır hizmet eden partidir. Partimizin başına birçok iş geldi ama kimse amacına ulaşamadı. Şükürler olsun ki Türkiye’de her zaman millet demokrasinin yanında olmuştur. Demokratik kazanımlarımızın devam etmesi için çalışacağız.
Daha iyi hizmet vermek için tarım ve orman olmak üzere iki bakanlık bir araya geldi. Artık toprak ve suyu bir arada yönetiyoruz. Kırşehir için su projeleri çok önemli. Ne kadar gölet projesi varsa onların hepsini bitireceğiz. Yamula Barajına başlayacağız onu da en kısa zamanda AK Parti’nin hizmet anlayışıyla yapacağız. Suyun tarımda çok büyük önemi olduğunu biliyoruz. Sulu tarımda gelir daha fazla artıyor. Vatandaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını biliyoruz. Tarım sektörünün ekonomik faaliyetten yani dövizin artışından çok fazla etkilendiğini de biliyoruz. İmkânlar el verdiği sürece sizlere yardımcı olmak ve artan girdi maliyetlerinizi azaltmak için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Desteklerimizi olabildiğince artırıyoruz. Bu destekleri de artırarak devam ettireceğiz. Şu anda ne kadar bekleyen desteğiniz varsa onları da bu ay içinde, en geç önümüzdeki ay içerisinde inşallah hızlı bir şekilde ödeyerek bitireceğiz.” dedi.
Bakan Pakdemirli, konuşmasının devamında Belediye Başkanı ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi Belediye Başkan Adayı Yaşar Bahçeci’ye Kırşehirlilerden destek istedi.
AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Başkan ve Başkan Adayı Yaşar Bahçeci’nin de yaptığı konuşmaların ardından Kırşehir Belediyespor atkısı ile çıktığı sahnede seçim bürosunun açılış kurdelasını kesen Bakan Pakdemirli, vatandaşlarla da yakından ilgilendi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.