Yankı 40 Kırşehir Haber

AK PARTİ İLÇE KONGRELERİNE BAŞLADI

AK PARTİ İLÇE KONGRELERİNE BAŞLADI
1.429
25 Şubat 2020 - 11:44

Adalet ve Kalkınma Partisi 7. Olağan Kongre kapsamında Çiçekdağı, Akçakent ve Boztepe ilçe kongrelerini tamamladı.

23 Şubat tarihinde gerçekleştirilen Boztepe İlçe kongresinde Mustafa Bektaş İlçe Başkanlığına seçilirken, Çiçekdağı İlçe Başkanı Hüseyin Keskin ve Akçakent İlçesinde ise Necdet Yıldız yeniden ilçe başkanlığına seçildiler.

Kongrelere İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Milletvekili Mustafa Kendirli’nin yanı sıra İl Koordinatörü Ekrem Görçeker ile partililer katıldı. AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, yaptığı konuşmalarda ilçelere yaptıkları ve bundan sonra da yapmayı planladıkları önemli projeler hakkında bilgiler verdi.

genç kizlar
türbanli porno
redtube

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan da konuşmasında;  “Bugün Akçakent, Çiçekdağı ve Boztepe İlçelerimizle başlayan kongre sürecimizin ilçemize, partimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Teşkilatlarımızda görev alan başkan ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Daha önce bu hizmetleri yapmış arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Bu kongreler partimizin ilçelerimizdeki coşkusunu gözler önüne seriyor. İlk günkü heyecanla davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. İlimizin kalkınması, ülkemizin gelişmesi ve ülkemiz etrafında örülmeye çalışılan terör duvarının bertaraf edilmesi için AK Parti kadrolarına ihtiyaç var. Halkımız bunu biliyor ve bizlere destek veriyor,” şeklinde konuştu.

Öte yandan Mucur, Kaman ve Akpınar ilçe kongrelerinin 8 Mart tarihinde Merkez ilçe kongresinin ise 21 Mart tarihinde gerçekleştirileceği öğrenildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.