Yankı 40 Kırşehir Haber

AHİLİK HAFTASI KUTLAMA KOMİTESİ TOPLANDI

AHİLİK HAFTASI KUTLAMA KOMİTESİ TOPLANDI
472
25 Nisan 2019 - 17:52

Ahilik Haftası Kutlama Komitesi Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Akın’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Vali Yardımcısı Ramazan Yıldırım, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK), Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) temsilcileri, Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ve ilgili kurum amirleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Akın, 32. Ahilik Haftası’nın bu yıl 16-22 Eylül 2019 tarihleri arasında kutlanacağını söyledi.
Ahilik Haftası’nın ilimize yakışır bir şekilde kutlanması için gayret gösterdiklerini belirten Vali Akın, “Bu sene 16-22 Eylül 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan 32. Ahilik Haftası etkinlikleri bu toplantıda görüşülüp değerlendirilecek. Ahi Evran-ı Veli’nin başlattığı Ahiliği yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla hazırladığımız etkinlikleri Ahi kenti Kırşehir’e yakışır bir şekilde gerçekleştirme amacındayız. Programın en iyi şekilde yürütülmesi için hep birlikte çalışıyoruz.” dedi.
Toplantı, Ahilik Haftası etkinliklerinin görüşülmesi ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.