Yankı 40 Kırşehir Haber

AHİKA’DAN COVID-19 İLE MÜCADELE PROGRAMI

AHİKA’DAN COVID-19 İLE MÜCADELE PROGRAMI
1.042
21 Nisan 2020 - 10:10

Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) COVID-19 salgını ile mücadeleye katkı sağlamak ve salgının etkilerini azaltmaya yönelik projeler için 10 Milyon TL’lik destek programı açıkladı.

Koronavirüs’ün yayılımının önlenmesi ve kontrol altına alınması, halk sağlığı için acil hazırlık ve müdahale çalışmaları ile salgının ekonomi üzerindeki negatif etkilerinin azaltılmasına yönelik yenilikçi projelere ağırlık verilecek proje çağrısında son müracaat tarihi 30 Nisan olarak belirlendi.

Kamu Kurumları, Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları, Birlikler, Odalar, Meslek Örgütleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Kooperatifler, Sivil Toplum Kuruluşları (Dernekler, Vakıflar, Birlikler, Sendikalar, Federasyonlar, Konfederasyonlar), Üniversiteler, Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketleri, Teknoloji Transfer Ofisi Şirketleri, Belediye Şirketleri ve kar amacı güden işletmelerin başvuruda bulunabileceği çağrıda, asgari 200 bin TL ile azami 2 milyon TL’ye kadar destek sağlanabilecek.

AHİKA tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, başvuruda bulunacakların ayrıntılı bilgi ve başvuru dokümanlarına www.ahika.gov.tr adresinden ulaşabilecekleri duyuruldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.