Yankı 40 Kırşehir Haber

2019 EMITT FUARININ EN RENKLİ STANDI YİNE KIRŞEHİR OLDU

2019 EMITT FUARININ EN RENKLİ STANDI YİNE KIRŞEHİR OLDU
641
02 Şubat 2019 - 18:54

Bu yıl 23. düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir’e “Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım” ödülü verildi.
İlimizi tanıtan belgesellerin gösterildiği, ilimizle özdeşleşmiş yerel ürünlerin ve el sanatlarının tanıtımının yapıldığı, Kırşehir türkülerinin seslendirildiği, misafirlere yöresel ürünlerin ikram edildiği, Onyx hediyelik eşya, Kaman Cevizi mamullerinin satışının yapıldığı ve ilimizin tarihi ve kültürel değerlerinin de tanıtıldığı standımız, EMITT yetkilileri tarafından “Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım Standı” ödülüne layık görüldü.
Kırşehir standına layık görülen “Destinasyonlar Dalında En Etkin Tanıtım” ödülü, EMITT Fuar Koordinatörü Ezgi Yalçın tarafından İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’e takdim edildi.
Her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) Kırşehir’in en iyi şekilde tanıtılması için açılan standımızın ödüle layık görülmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırşehir Valisi İbrahim Akın, “Belediyemiz ile birlikte hazırladığımız Kırşehir standı fuar boyunca Kırşehirli hemşerilerimiz ve vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Standın hazırlanıp ödüle layık görülmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.